Rosteme a vzděláváme se

Přidáno: 09.10.2018, 08:12:54

V listopadu tomu bude již 8 let, kdy jsem začal v Mladé Boleslavi vyučovat sebeobranu krav maga pod světovou organizací Krav Maga Global. Mým cílem bylo a je zvyšovat úroveň osobní bezpečnosti dětí, dospělých a seniorů.

Začínal jsem tenkrát s 12 studenty a postupně stabilizoval výuku na dvě třídy dospělých. V roce 2013 jsem přidal výuku dětí, kurzy pouze pro ženy a v roce 2014 i výuku cvičení s kettlebellem. Roky plynuly a rostl i počet studentů - jak dětských, tak dospělých.

Od konce roku 2015 jsem začal budovat svůj tým instruktorů a prvním z nich se stal Ctibor Kubín. Ctibor patří mezi mé první studenty a po necelých čtyřech letech tréninku mi začal pomáhat s výukou dětí. Od roku 2017 vede samostatně některé dětské třídy. Poslední dva roky na sobě hodně pracoval a nyní je držitelem instruktorské certifikace Krav Maga Global pro výuku dětí a mládeže. Současně je také akreditovaným instruktorem bojových umění. Pravidelně se účastní testování technických levelů krav maga a aktuálně je držitelem levelu Practitioner 5.

Druhým instruktorem, působícím pod mým vedením, je Miloslav Pernet. Míla je taková moje práva ruka téměř od začátku svého chození na tréninky!  Brzy mi začal asistovat a pomáhat s organizací výuky. Letos se stal také certifikovaným instruktorem Krav Maga Global pro výuku dospělých, dětí a mládeže a nyní již samostatně vyučuje kurzy pro dospělé. Dále je trenérem boxu III.třídy a akreditovaným instruktorem bojových umění. V krav maze drží technický level Graduate 2.

Dalším instruktorem je Kateřina Šípková, která asistuje při výuce dětí a mládeže. Její hlavní působností je ale kondiční cvičení s kettlebellem, které je výborným doplňkem krav magy a řada našich studentů cvičí jak krav magu, tak s kettlebellem. Kačka je akreditovanou instruktorkou sebeobrany a kondiční trenérkou.

Zapomenout nemohu také na naše asistenty - Domču, Sáru, Elišku, Petra a prostě každého, kdo nám kdy pomohl nebo pomáhá.

A já? Mě znáte  - já na sobě pracuji pořád, protože to považuji za základ kvalitní práce. Téměř každý rok absolvuji nějakou další instruktorskou certifikaci nebo testování technických levelů. Loni jsem získal instruktorskou certifikaci Combat & Fighting, letos Safe Transportation & CQB. A nedávno jsem obdržel velmi cenný technický level Expert 2, který mě řadí mezi nejlepší české instruktory.

V současné době vyučujeme krav magu a osobní bezpečnost nejen v Mladé Boleslavi, ale i v Benátkách nad Jizerou, Mnichově Hradišti a Čachovicích. Máme přes 20 tréninkových skupin, přednášíme ve školách, seniorům, pořádáme víkendové semináře a akce, prázdninové akce pro děti, teambuildingy a mnoho dalšího.

Věříme, že naše práce a odhodlání má smysl a kdyby naše znalosti a dovednosti měly pomoct jen jednomu jedinému člověku, má to smysl dělat. My už ale víme, že pomohly hodně lidem - ať už dětem nebo dospělým!

Za celý tým děkuji všem studentům a příznivcům za přízeň a podporu! Jsme tady pro vaše bezpečí a budeme se snažit vám předávat to nejlepší!

Petr


Zpět