MŮJ TEAM

Spolupracuji také s několika dalšími instruktory, kteří zajišťují výuku v některých kurzech a tréninkových skupinách. V sebeobraně krav maga je to Míla a Ctibor, kteří jsou mí dlouholetí studenti a nyní již také certifikovaní instruktoři světové organizace Krav Maga Global. Pravidelnou výuku kettlebellu zajišťuje Kačka, kondiční trenérka a instruktorka Železné koule. Dále jsou součástí mého týmu asistentky Domča a Eliška, které pomáhají při výuce krav magy pro děti. Všichni dohromady tvoříme tzv. Petr Mazal Team!


Kateřina Šípková


Kačka vede kondiční tréninky cvičení s kettlebellem a asistuje na trénincích sebeobrany krav maga pro děti. Její další specializací je výživové poradenství a je členem Aliance výživových poradců ČR.

Krav magu trénuje od roku 2013 a nově si oblíbila brazilské jiu jitsu. Závodí také v silovém trojboji a dosáhla již několika medailových umístění na oblastních, ale i republikových soutěžích. V roce 2018 se zúčastnila 3. Světového poháru v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit!

KONDIČNÍ TRENÉR
(Czech Combat Academy, z.ú. – státní osvědčení)

INSTRUKTOR CVIČENÍ S KETTLEBELLEM 
(Železná koule)

INSTRUKTOR SEBEOBRANY
(Czech Combat Academy, z.ú. – státní osvědčení)

PORADCE PRO VÝŽIVU
(Nutris)

ČLEN ALIANCE VÝŽIVOVÝCH PORADCŮ ČR

AKTIVNÍ ZÁVODNÍK V SILOVÉM TROJBOJI
(Oddíl těžké atletiky Železná koule, z.s.)


Miloslav Pernet


KRAV MAGA INSTRUKTOR
(Krav Maga Global)

INSTRUKTOR BOJOVÝCH UMĚNÍ
(Krav Maga z.s. – státní osvědčení)

TRENÉR BOXU III. TŘÍDY
(Česká boxerská asociace, z.s.)

V dětství zápasil v judu, byl i účastníkem MČR. Má zkušenosti také s tréninkem Ninjutsu a Kenjutsu.


Ctibor Kubín


KRAV MAGA INSTRUKTOR
(Krav Maga Global)

INSTRUKTOR BOJOVÝCH UMĚNÍ
(Krav Maga z.s. – státní osvědčení)


Dominika Nováková


Domča je absolventkou kurzu sebeobrany krav maga pro ženy v roce 2015. Od roku 2016 trénuje ve skupině pokročilých a dále se pravidelně vzdělává. S dětskými tréninky nám pomáhá od roku 2017.

Technický level krav maga: PRACTITIONER 1 (P1)


Eliška Křivánková


Eliška trénuje krav magu od jara 2018, kdy začala ve skupině teenagerů. Během léta ale přestoupila do skupiny pokročilých a dále se pravidelně vzdělává. S dětskými tréninky nám pomáhá od října 2018.

Technický level krav maga: PRACTITIONER 1 (P1)