VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ


Výživové poradenství poskytuji na základě osobních schůzek. Základem poradenství je vstupní diagnostika a analýza tělesného složení, zhodnocení vašich stávajících výživových návyků, vysvětlení principů zdravého a vyváženého stravování a navržení změn podle vašich cílů.

Nabízím 2 typy poradenství - výživové poradenství KOMPLET a výživové poradenství KONZULTACE. Dále provádím i samotnou analýzu složení těla pomocí přístroje InBody.


VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ KOMPLET


Kompletní verze výživového poradenství zahrnuje níže uvedené. Jde celkem o 3 schůzky - vstupní, kde o vás zjistím co nejvíce informací. Pak následuje schůzka s přednáškou o principech zdravého a vyváženého stravování, rozborem vašeho stávajícího jídelníčku a prezentací vašeho individuálního jídelníčku. Poslední schůzka následuje po 3 měsících, kde vás znovu přeměřím a zhodnotím váš pokrok. 

Cena - 2 500 Kč


VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ KONZULTACE


Konzultace zahrnuje níže uvedené. Jde celkem o jednu schůzku, kde vás změřím na InBody, vysvětlím naměřené hodnoty, probereme vaše stravovací návyky a cíle a navrhnu vám, jak začít se změnou. 

Cena - 1 000 Kč


ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA - přístroj InBody 120


Přístroje InBody patří mezi nejpřesnější analyzátory lidského těla vůbec. Samotná analýza trvá pár desítek sekund a díky technologii DSM-BIA a programům Lookin'Body a Body vision získáte mnoho přesných informací. Výstupy měření jsou podrobně popsány v osmistránkovém dokumentu a jde o následující údaje:

Měření pomocí InBody je velmi rychlé, jednoduché a nebolí. Stačí, aby analyzovaná osoba byla naboso (nemusí se vysvlékat), stoupla si na určené místo na přístroji, uchopila dvě sondy pravou i levou rukou a po zadání výšky, věku a pohlaví vydržela půl minuty takto stát. Po tomto čase InBody přístroj vyhodnotí přehledně všechny uvedené hodnoty.

Nelze měřit osoby s elektrickým přístrojem v těle, ženy v prvním trimestru těhotenství, dětí mladší 3 let a pod 100 cm výšky. Více informací o měření naleznete zde: http://www.inbody.cz/vse-o-mereni

Analýza zahrnuje vlastní měření a vysvětlení výsledků měření. Výsledky jsou podrobně zpracovány programy Lookin'Body a Body vision a vše je zasláno na váš email. Celkový čas je cca 30 min.

Cena - 300 Kč (opakované měření - 200 Kč)