KRAV MAGA


Od roku 2010 vyučuji izraelský sebeobranný systém krav maga a byl jsem na začátku rozvoje krav magy v České republice. V letech 2010-2019 jsem zastupoval v Mladé Boleslavi a okolí českou pobočku izraelské organizace Krav Maga Global, kterou vedl Eyal Yanilov. Od konce roku 2019 patřím pod rakouskou organizaci SAMI International, kterou založil Peter Weckauf. Jsem oficiálním zástupcem této organizace na Mladoboleslavsku pod názvem SAMI Mladoboleslavsko. V obou organizacích jsem obdržel jeden z nejvyšších technických levelů krav magy v České republice. Mám téměř 14leté zkušenosti z tuzemských a mezinárodních tréninkových akcí (Izrael, Německo, Velká Británie, Polsko, Chorvatsko, Rakousko). Pravidelně se vzdělávám v oblasti osobní bezpečnosti od českých i zahraničních expertů. Spolupracuji také s několika dalšími instruktory, kteří zajišťují výuku v některých kurzech a tréninkových skupinách.

Vyučujeme krav magu děti, mládež, dospělé, pouze ženy a seniory. Dále pořádáme různé specifické akce jako např. tematické semináře, víkendové akce, semináře pro školy a školky, přednášky pro seniory, příměstské tábory, teambuildingové akce apod. Většina našich tréninků probíhá ve speciálně vybaveném tréninkovém sále, další tréninky máme ve školních tělocvičnách. Aktuálně učíme v Mladé Boleslavi a Mimoni 300+ studentů! V případě zájmu o tréninky mě prosím kontaktujte. Nástup na tréninky je možný pouze po předchozí domluvě.


TRÉNINKY DOSPĚLÝCH


V začátečnických kurzech, které trvají 5 měsíců, se naučíte základům sebeobrany po stránce technické, taktické, psychické a fyzické. Cílem je připravit vás na řešení základních konfliktních situací. Velký důraz je také kladen na prevenci a bezpečné chování – tedy na teoretické znalosti, jejichž aplikace do běžného života výrazně zvýší šanci být úspěšný v takové situaci. Vhodné pro muže i ženy.

V pokročilých třídách se zaměřujeme na složitější problémy a situace jako např. obrany proti různým útokům a hrozbám zbraněmi (nůž, tyč, střelná zbraň, různé předměty apod.), pokročilý boj na zemi, řešení více útočníků, ochrana třetí osoby, boj v uzavřených prostorech (CQB) a dopravních prostředcích apod.

Velmi oblíbené jsou také tříměsíční kurzy pouze pro ženy, které jsou zaměřeny na nejčastější napadení a útoky mířené proti ženám. Tréninky krav magy pro ženy posilují sebedůvěru, pomáhají překonat pocit bezmocnosti a připravují ženy na řešení konfliktních situací kdykoliv nastanou. Cílem těchto kurzů je, aby byly schopny začlenit základní prvky bezpečného chování do každodenního života bez většího zasahování do svého životního stylu. Po skončení kurzu je možné nastoupit do pokročilé třídy žen nebo do pokročilé smíšené třídy.

Od roku 2019 také pořádáme, společně s komunitním centrem Klementinka Mladá Boleslav, přednášky o osobní bezpečnosti a kurzy krav magy pro seniory. Kurzy mají většinou 12 hodinových lekcí a obsahují všechny podstatné informace a dovednosti, které by měl každý senior znát. Důraz klademe především na prevenci a bezpečné chování.

Dále nabízíme přednášky a semináře osobní bezpečnosti na míru dle konkrétních požadavků. Může jít o školení zaměstnanců, teambuilding, vánoční večírek apod. Přijedeme za vámi i s veškerým vybavením nebo akci zrealizujeme v naší tělocvičně. Seznam uskutečněných seminářů ZDE. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.


TRÉNINKY DĚTÍ A MLÁDEŽE


Cílem pravidelných tréninků pro děti od 4 let je výuka sebeobranného systému krav maga zábavnou a nenásilnou formou. Tréninky jsou zaměřeny na řešení problémů s vrstevníky, dospělým agresorem a všeobecnou bezpečnost. Kromě výuky technik se věnují instruktoři také prevenci a bezpečnému chování, které je pro osobní bezpečnost dětí a mládeže nejdůležitější. Nechybí samozřejmě pohyb, přiměřená fyzická zátěž, soutěže a hry. Kromě pravidelné výuky také pořádáme speciální víkendové semináře, akce s přespáním v tělocvičně a příměstské tábory.

Co tréninky dětem a mládeži přinesou?


SEMINÁŘE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY


Několik let se také zaměřujeme na semináře osobní bezpečnosti pro školy a školky, kde učíme děti a mládež obecným základům bezpečnosti a co dělat v případech ohrožení dospělou osobou. Seznam uskutečněných seminářů ZDE. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Nabídka seminářů pro školy a školky:


Rozpis tréninků od 1. 2. 2023

V případě zájmu o tréninky mě prosím kontaktujte. Nástup na tréninky je možný pouze po předchozí domluvě.


MLADÁ BOLESLAV - DOSPĚLÍ


Třída ZAČÁTEČNÍCI - čtvrtek 20:30-22:00
Třída POKROČILÍ I. - pondělí 19:00-20:30
Třída POKROČILÍ II. - neděle 19:15-20:45

Třída ZAČÁTEČNICE ženy - středa 19:30-21:00
Třída POKROČILÉ ženy - středa 18:15-19:25

Osobní bezpečnost seniorů - přednáška (pondělí 6. 3. 2023) - více informací a možnost přihlášení ZDE
Opakovací seminář krav magy pro ženy
 (neděle 12. 3. 2023) - více informací a možnost přihlášení ZDE
Nový kurz sebeobrany krav maga pro seniory
 (od pondělí 13 .3. 2023) - více informací a možnost přihlášení ZDE
Šikana a kyberšikana u dětí a její řešení - přednáška
 (neděle 16. 4. 2023) - více informací a možnost přihlášení ZDE


MLADÁ BOLESLAV - DĚTI A MLÁDEŽ


DĚTI 4-5 let
Pokročilé I - úterý 15:00-15:45
Pokročilé II - čtvrtek 15:00-15:45

DĚTI 6-8 let
Pokročilé I - pondělí 16:15-17:00
Pokročilé II - úterý 16:00-16:45
Pokročilé III - středa 15:00-15:45
Pokročilé IV - čtvrtek 16:00-16:45

DĚTI 9-12 let
Pokročilé I - pondělí 15:00-16:00
Pokročilé II - úterý 17:00-18:00
Pokročilé III - středa 15:55-16:55
Pokročilé IV - středa 17:05-18:05

MLÁDEŽ 13-16 let
Pokročilá - pondělí 17:15-18:30


MIMOŇ - DOSPĚLÍ


Třída POKROČILÍ - neděle 17:30-19:30


Cena tréninků

Ceny se liší podle kategorie studentů a délky členství. Info o cenách naleznete u každého nově vypsaného tréninku nebo kurzu.


Adresy konání tréninků

Petr Mazal Institut
U Stadionu 1234
Mladá Boleslav

Gymnázium Mimoň
Letná 263
Mimoň