KRAV MAGA


SEBEOBRANA KRAV MAGA


Od roku 2010 vyučuji izraelský sebeobranný systém krav maga a byl jsem na začátku rozvoje krav magy v České republice. V letech 2010-2019 jsem zastupoval v Mladé Boleslavi a okolí českou pobočku izraelské organizace Krav Maga Global, kterou vedl Eyal Yanilov. Od konce roku 2019 patřím pod rakouskou organizaci SAMI International, kterou založil Peter Weckauf. Jsem oficiálním zástupcem této organizace na Mladoboleslavsku pod názvem SAMI Mladoboleslavsko. V obou organizacích jsem obdržel jeden z nejvyšších technických levelů krav magy v České republice. Pravidelně se vzdělávám v oblasti bojových a sebeobranných systémů od českých i zahraničních expertů. Mám více než desetileté zkušenosti z mezinárodních tréninkových akcí (Izrael, Německo, Velká Británie, Polsko, Chorvatsko, Rakousko). Spolupracuji také s několika dalšími instruktory, kteří zajišťují výuku v některých kurzech a tréninkových skupinách.

Vyučujeme krav magu děti, teenagery, dospělé, pouze ženy a seniory. Dále pořádáme různé specifické akce jako např. tematické semináře, víkendové akce, přednášky a semináře pro školy a školky, přednášky pro seniory, příměstské tábory pro děti, teambuildingové akce apod. Aktuálně učíme v Mladé Boleslavi a Mimoni cca 350 studentů! V případě zájmu o tréninky mě prosím kontaktujte. Nástup na tréninky je možný pouze po předchozí domluvě.


Tréninky dospělých


V začátečnických kurzech, které trvají 5 měsíců, se naučíte základům sebeobrany po stránce technické, taktické, psychické a fyzické. Cílem je připravit vás na řešení základních konfliktních situací. Velký důraz je také kladen na prevenci a bezpečné chování – tedy na teoretické znalosti, jejichž aplikace do běžného života výrazně zvýší šanci být úspěšný v takové situaci. Vhodné pro muže i ženy.

V pokročilých třídách, které probíhají nepřetržitě, se zaměřujeme na složitější problémy a situace jako např. obrany proti různým útokům a hrozbám zbraněmi (nůž, tyč, střelná zbraň, různé předměty apod.), pokročilý boj na zemi, řešení více útočníků, ochrana třetí osoby, boj v uzavřených prostorech (CQB) a dopravních prostředcích.

Velmi oblíbené jsou také tříměsíční kurzy pouze pro ženy, které jsou zaměřeny na nejčastější napadení a útoky mířené proti ženám. Tréninky krav magy pro ženy posilují sebedůvěru, pomáhají překonat pocit bezmocnosti a připravují ženy na řešení konfliktních situací kdykoliv nastanou. Cílem těchto kurzů je, aby byly schopny začlenit základní prvky bezpečného chování do každodenního života bez většího zasahování do svého životního stylu. Po skončení kurzu je možné nastoupit do pokročilé třídy žen nebo do pokročilé smíšené třídy.

Od roku 2019 také pořádáme, společně s komunitním centrem Klementinka Mladá Boleslav, přednášky o osobní bezpečnosti a kurzy krav magy pro seniory. Kurzy mají většinou 12 hodinových lekcí a obsahují všechny podstatné informace a dovednosti, které by měl každý senior znát. Důraz klademe především na prevenci a bezpečné chování.

Dále nabízíme akce typu „teambuilding“, vánoční večírek apod. Rádi pro vás uspořádáme speciální akci, kde bude hrát hlavní roli sebeobrana krav maga. Nejen, že se naučíte něco praktického ohledně své osobní bezpečnosti, ale také se skvěle pobavíte! Přijedeme za vámi i s veškerým vybavením. Stačí nám jen vymezit prostor, kde vše podnikneme (popř. zajistíme prostor my).


Tréninky dětí a teenagerů


Cílem pravidelných tréninků pro děti od 4 let je výuka sebeobranného systému krav maga zábavnou a nenásilnou formou. Tréninky jsou zaměřeny na řešení problémů s vrstevníky, dospělým agresorem a všeobecnou bezpečnost. Kromě výuky technik se věnují instruktoři také prevenci a bezpečnému chování, které je pro osobní bezpečnost dětí a teenagerů nejdůležitější. Nechybí samozřejmě pohyb, přiměřená fyzická zátěž, soutěže a hry.

Co tréninky dětem a teenagerům přinesou?

Kromě pravidelné výuky také pořádáme speciální víkendové semináře, akce s přespáním v tělocvičně a příměstské tábory. Několik let se také zaměřujeme na přednášky a semináře na základních a středních školách, kde učíme děti a mládež obecným základům bezpečnosti a co dělat v případech ohrožení dospělou osobou. 


Rozpis tréninků (Výuka aktuálně přerušena z důvodu vládních nařízení!)


Nabíráme nové zájemce (děti i dospělé) do všech začátečnických tréninkových skupin! V případě zájmu mě prosím kontaktujte ZDE

MLADÁ BOLESLAV - DOSPĚLÍ

Třída smíšená POKROČILÍ - pondělí 19:00-20:30 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal
Třída smíšená ZAČÁTEČNÍCI - úterý 18:30-20:30 (9.ZŠ Pastelka) - instruktor Petr Mazal
Třída ženy POKROČILÉ I - středa 18:00-19:15 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal
Třída ženy POKROČILÉ II - středa 19:30-20:45 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal

Třída COMBAT - (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal
Třída KMBOX - (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal

Kurz pro seniory - pondělí 13:00-14:00 (Klementinka) - instruktor Petr Mazal

MLADÁ BOLESLAV - DĚTI A TEENAGEŘI

Třída děti 9-12 let POKROČILÉ - pondělí 15:15-16:15 (3.ZŠ Dr.E.Beneše) - instruktor Petr Mazal 
Třída teens 13-16 let POKROČILÍ - pondělí 16:30-17:45 (3.ZŠ Dr.E.Beneše) - instruktor Petr Mazal

Třída děti 6-8 let POKROČILÉ - úterý 15:00-15:45 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal
Třída děti 6-8 let ZAČÁTEČNÍCI - úterý 16:00-16:45 (Petr Mazal Institut) - instruktor Kateřina Šípková, Petr Mazal
Třída děti 9-12 let POKROČILÉ - úterý 17:00-18:00 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal

Třída děti 4-5 let POKROČILÉ - středa 15:00-15:45 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal
Třída děti 6-8 let POKROČILÉ - středa 15:55-16:40 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal
Třída děti 9-12 let ZAČÁTEČNÍCI - středa 16:50-17:50 (Petr Mazal Institut) - instruktor Petr Mazal

Třída děti 4-5 let ZAČÁTEČNÍCI - čtvrtek 15:00-15:45 (Petr Mazal Institut) - instruktor Ctibor Kubín
Třída děti 9-12 let POKROČILÉ - čtvrtek 15:50-16:50 (Petr Mazal Institut) - instruktor Ctibor Kubín
Třída teens 13-16 let POKROČILÍ - čtvrtek 16:55-18:05 (Petr Mazal Institut) - instruktor Ctibor Kubín, Petr Mazal

MIMOŇ - DOSPĚLÍ

Kurz smíšený ZAČÁTEČNÍCI - neděle 17:30-19:30 (Gymnázium Mimoň) - instruktor Ctibor Kubín, Petr Mazal

MIMOŇ - DĚTI A TEENAGEŘI

Třída děti 5-9 let ZAČÁTEČNÍCI - úterý 15:45-16:30 (Gymnázium Mimoň) - instruktor Ctibor Kubín
Třída děti 10-14 let ZAČÁTEČNÍCI - úterý 16:35-17:35 (Gymnázium Mimoň) - instruktor Ctibor Kubín


Cena tréninků


Ceny se liší podle kategorie studentů a délky členství. Info o cenách naleznete u každého nově vypsaného tréninku nebo kurzu.


Adresy konání tréninků


Petr Mazal Institut
(bude upřesněno)
Mladá Boleslav

9.ZŠ Pastelka
17.listopadu 1325
Mladá Boleslav

3.ZŠ Dr. E. Beneše
Laurinova 905
Mladá Boleslav

Komunitní centrum a zahrada Klementinka
Václava Klementa 601
Mladá Boleslav

Gymnázium Mimoň
Letná 263
Mimoň