VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ


KOMPLEXNÍ VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ 


             

Komplexní výživové poradenství (KVP) poskytuji pouze na základě osobních schůzek a konzultací. Cílem je zhodnotit stávající výživové návyky, navrhnout změny podle cílů klienta a vysvětlit principy zdravého stravování a životního stylu. KVP zahrnuje:

Cena KVP - 2 500 Kč


ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA - přístroj InBody 120


Přístroje InBody patří mezi nejpřesnější analyzátory lidského těla vůbec. Samotná analýza trvá pár desítek sekund a díky technologii DSM-BIA a programům Lookin'Body a Body vision získáte mnoho přesných informací. Výstupy měření jsou podrobně popsány v osmistránkovém dokumentu a jde o následující údaje:

Měření pomocí InBody je velmi rychlé, jednoduché a nebolí. Stačí, aby analyzovaná osoba byla naboso (nemusí se vysvlékat), stoupla si na určené místo na přístroji, uchopila dvě sondy pravou i levou rukou a po zadání výšky, věku a pohlaví vydržela půl minuty takto stát. Po tomto čase InBody přístroj vyhodnotí přehledně všechny uvedené hodnoty.

Nelze měřit osoby s elektrickým přístrojem v těle, ženy v prvním trimestru těhotenství, dětí mladší 3 let a pod 100 cm výšky. Více informací o měření naleznete zde: http://www.inbody.cz/vse-o-mereni

Analýza zahrnuje vlastní měření a vysvětlení výsledků měření. Výsledky jsou podrobně zpracovány programy Lookin'Body a Body vision a vše je zasláno na váš email. Celkový čas je cca 30 min.

Cena (první měření) - 300 Kč
Cena (opakované měření) - 150 Kč