KETTLEBELL A SILOVÝ TROJBOJ


CVIČENÍ S KETTLEBELLEM


Od roku 2014 zastupuji v Mladé Boleslavi síť tělocvičen Železná koule, která se specializuje na cvičení s kettlebellem (železnou koulí), velkou činkou a vlastní vahou. Nemotorné posilovací stroje u nás nenajdete.

Naše metoda spočívá v promyšleném a léty ozkoušeném nastavení cvičebních programů tak, aby síla, kondice a výdrž našich studentů rostly postupně a co nejefektivněji. Rovnoměrně procvičujeme celé tělo a ne jenom izolované svaly. Zdraví je u nás na prvním místě. Každý u nás ví, co má cvičit. Všechny cviky ho naučíme a cvičí podle jasně daných cvičebních programů. Typickými výsledky našich žáků je zvýšená síla, lepší kondice a pohyblivost, ztráta tuku a lepší tělesná kompozice. Vhodné pro muže i ženy.

V rámci Železné koule jsme také založili oddíl silového trojboje pod názvem Oddíl těžké atletiky Železná koule, z.s., který je registrován mezi oddíly Českého svazu silového trojboje (ČSST - IPF). Oddíl byl založen teprve v roce 2016, už se nám ale podařilo dosáhnout několika medailových umístění na oblastních, ale i republikových soutěžích.


SKUPINOVÉ TRÉNINKY


Skupinové tréninky vede instruktorka Kačka, která vyučuje také v Železné kouli v Praze. Každá tréninková skupina má 2-3 hodinové tréninky týdně. V případě zájmu o tréninky mě prosím kontaktujte. Nástup na tréninky je možný pouze po předchozí domluvě.

Rozpis tréninků (Výuka aktuálně přerušena z důvodu vládních nařízení!)

​Třída I – úterý, čtvrtek (neděle) 18:10-19:10 - instruktor Kateřina Šípková, Petr Mazal
Třída II – úterý, čtvrtek (neděle) 19:15-20:15 - instruktor Kateřina Šípková, Petr Mazal

Cena tréninků

3 měsíce - 2x týdně (úterý, čtvrtek) - 3 600 Kč
3 měsíce - 3x týdně (úterý, čtvrtek, neděle) - 4 500 Kč


SOUKROMÉ TRÉNINKY


Poskytujeme také soukromé tréninky v individuálně domlouvaných termínech pro 1-4 osoby. 

Cena tréninků

1-2 osoby - 800 Kč/trénink 60 min
3-4 osoby - 1 000 Kč/trénink 60 min


Adresa konání tréninků


Petr Mazal Institut
(bude upřesněno)
Mladá Boleslav